20 Aralık 2021 Pazartesi

Kariyer Astrolojisi

 


İnsan oğlu geleceğe yön vermek için çalışır. Ancak bazen çalışırken istediği şekilde geleceğini yönlendirmez. Bu yönlendirmeleri etkileyen enerji dalgaları astrokronos ta yazılıdır. Zaman ve kariyer seçiminde astrokonos evrelerini, yıldız ve güneş uyumlarını, burçlarda ve doğum haritasında yer alan işaretlerle takip etmek gerekir. Bu alanda hizmet veren medyum ve astrologlar  kariyer astrolojisi etkisinde olanların kariyerlerini inceler ve yönlendirir.

Kariyerinize Yön Verin

yeni iş başlangıçları yada var olan işinizde kariyer adımlarınızı hızlandırmak için astrologlardan destek alabilir ve kariyerinizi uzun süreli planlayabilirsiniz. Sizler için kariyerle birlikte şans ve bol kazanç sağlanan kariyer astrolojisini iyi takip etmek gerekir. Süreli olan bu kariyer çizgisi için doğru zamanlamayı astrolog yardımı ile belirleyerek belirlenen zaman diliminde en iyi kariyer fırsatını değerlendirebilirsiniz.

Kimler Destek Alır

Astrolojinin etkisine inanan herkes astroloji desteği alır. Bu destek özellikle

  • Siyasetçiler
  • Sanatçılar
  • Yeni bir meslek seçimi ve değişimi yapacaklar
  • İki ayrı meslekten hangisinin daha iyi olacağına karar veremeyenler gibi.

Kariyer astrolojisi ile kariyerini ilerleten pek çok kişiye danışmanlık yapan astrologlar profesyonel hizmet verir.

Astrologların farklı alanlarda vermiş olduğu hizmetler bulunur. Bu hizmetlerden biri olan kariyer astrolojinizin takibi için bu alanda deneyimli ve sertifikalı astrologlardan destek almak gerekir. Kariyer çizginizdeki engelleri veya duraksamaları astrologlar belirler ve düzenler. Detaylı bilgi için bu alanda hizmet verilen internet sitelerini incelemek gerekir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Ankara En İyi Özel İlkokullar

  Özel okullar ortaokul, lise ve üniversiteye hazırlık sürecinde öğrencilerin kişisel olgunluk ve akademik gelişimlerini en iyi şekilde ya...